Evlilik bir yıl sürdü! Ünlü şarkıcı ve eşi boşandı…

Şarkıcı Tuğba Özerk, 30 Haziran 2021’de aile ortasında gerçekleşen sade bir nikah merasimiyle evlendiği iş adamı Gökmen Tanaçar ile geçtiğimiz eylül ayında boşanacaklarını duyurmuştu. Tanaçar’ın açtığı mutabakatlı boşanma davası bugün İstanbul 5. Aile Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya Tuğba Özerk ve Gökmen Tanaçar avukatları ile birlikte katıldı.

ANLAŞMALI FORMDA 5 DAKİKADA BOŞANDILAR

Mahkeme, tarafların mutabakatlı halde boşanmak için mahkemeye başvurduklarını belirtti. 5 dakika süren duruşma sonunda tarafların boşanmalarına karar verildi. Tuğba Özerk ve Gökmen Tanaçar oturdukları meskenden ayrılacaklarını belirttiler. Taraflar birbirinden nafaka ve tazminat talebinde bulunmadı.

“4 YILA YAKIN BİR BİRLİKTELİK BİTMİŞ OLDU”

Şarkıcı Tuğba Özerk duruşma sonrası, “Anlaşmalı olarak boşandık. 4 yıla yakın bir birliktelik bitmiş oldu. Üzücü bir şey natürel ki, hiç kimse istemezdi bu türlü bir şey, yapacak bir şey yok. Karşılıklı bir talebimiz olmadı” dedi. Özerk’in avukatı, “Tuğba Hanım ve Gökmen Beyefendi hiçbir nafaka talebi, mal varlığı menfaati olmaksızın boşandılar” halinde konuştu. Gökmen Tanaçar duruşma sonrası açıklama yapmadı. Tanaçar’ın avukatı ise “Taraflar severek evlendiler. Evlilikleri belirli bir müddet sürdü. Anlaşamadılar, ikisi için de iyi olsun” sözlerini kullandı. (Mikail BIYIKLI / DHA)

AYRILIĞIN AKABİNDE NE DEDİLER!

Magazin aleminin ünlü isimleri yalnızca rol aldıkları diziler ya da sundukları programlarla değil, yaşadıkları aşklarla da gündemi meşgul etmeyi başarıyor…Ancak büyük bir heyecanla başlayan ilgiler her vakit memnun sona ulaşmıyor. Kimi vakit aile pürüzüne takılan kimi vakit ise ihanetin gölgesi altında bitişe yanlışsız sürüklenen birlikteliklerde ayrılık kaçınılmaz son oluyor. Verilen kararın akabinde ise çiftler birbirleri hakkında o denli kelamlar söylüyorlar ki, birlikte geçen onca vakitten fazla hafızalarda son cümleler kalıyor… İşte bir vakitler büyük aşk yaşayıp, sonrasında birbirleri hakkında demediklerini bırakmayan o isimler…

Bazen çok yeterli karı koca olamıyorsun

Selen Soyder evvelki akşam Bebek’teydi. Soyder, yeni bir projede rol alacağını söyledi: “Murat Boz ve Burcu Özberk ile kamera karşısına geçeceğim.”

Midye yerken poz veren oyuncu, Oren Fransez ile boşanması hakkında şu açıklamayı yaptı: “İki güzel insan, iki düzgün karı koca olamıyor. Çok uygun arkadaş olsan da çok yeterli karı koca olamıyorsunuz bazen.” (Sayit DURMAZ)

KENDİSİ SÜPER BİR İNSAN

Tolga Güleç ayrıldığı sevgilisi Yasemin Kaya Allen hakkında birinci kere konuştu. Geçtiğimiz aylarda biten alakasını anlatan Güleç: “Yasemin’le 5 ay içerisinde çok büyük bir aşk yaşadık. Kendisi süper bir insan. Lakin birbirimize vakit ayıramadık ben çekimlerim için kent dışına gitmek zorunda kaldım. O memleketine döndü. Çok başka kaldık. Görüşemeyince de bir değeri kalmıyor lakin daima hayatında olup görüşmek isterim” dedi.

‘Evlilik planınız var mıydı’ sorusuna da karşılık veren ünlü oyuncu “Evlilik teklifi hiç olmadı, daha çok yeniydik birbirimizi tanıma sürecindeydik” sözlerini kullandı.

Güleç, tekrardan barışma ihtimali sorusunu ise “Allah bilir fakat hiç o denli bir şey düşünmedik, büyük konuşmak istemiyorum. Sonra barışırsak sıkıntı durumda kalmayı istemem” formunda cevapladı.

Ayrılık kararı aldık!

 

Oyuncu Hilal Altınbilek,yazar Metin Hara ayrıldığı haberlerini doğruladı: “Anlaşarak ayrılık kararı aldık.” Altınbilek, “Yeni dönemde ekranda olacak mısınız?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Okuduğum senaryolar var lakin vakte gereksinimim var.” Toplumsal medyada fotoğraf paylaşmayı sevdiğini söyleyen oyuncu, “Nasıl fit kalıyorsunuz?” sorusuna ise “Mutlu olarak” yanıtını verdi.

İrem Derici açtı ağzını yumdu gözünü…

Şarkıcı İrem Derici, meslektaşı Cem Belevi ile aşk yaşıyordu. Geçtiğimiz aylarda Belevi’nin ihanetine uğrayan fakat kısa müddette barışıp bağlantısına devam eden Derici, aradığı memnunluğu yeniden bulamadı.

İlişkileri bir dargın bir barışık giden çift tekrar ihanet nedeniyle ayrıldı. Argümana nazaran popçu Cem Belevi, İrem Derici’yi model Nergis Nesrullayeva aldattı.

Saltanat sona erdi çeyrek popçu!

İrem Derici basına yansıyan haberlerin akabinde Instagram hesabından açtı ağzını yumdu gözünü! Belevi’ye gönderme yapan Derici, paylaşımında şu tabirleri kullandı: “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. İyi konser dilenmeler.”

SİNEM AYŞE-EMRAH

İsmini Emrah ile yaşadığı aşkla duyuran Sinem Ayşe, ayrılık sonrası yaptığı çarpıcı açıklamalarla da gündemi meşgul etmişti.

Ayşe eski aşkı için “Ayrılmamıza diş parası neden oldu. Dişime dolgu yapılacaktı, ayrıyeten bir dişim çekilecekti. Toplam 500 TL tuttu. Emrah çalışmamı istemediği için işimden ayrılmıştım, param yoktu. Beni dişçiye gönderdi. Sonra da telefon açıp ‘Parayı benden istediler, git sen öde’ dedi. Bir lirasının hesabını bile yapardı. Bunun nahoş olduğunu söylediğimde ‘Ben bu noktaya sıfırdan geldim, paranın değerini bilirim’ diyordu.” demişti.

“İkide bir ‘Ben hayat üniversitesinden mezunum’ diyordu. Yakın bir arkadaşından öğrendim ki, beni aldatmış. Hem de tekraren. Geçen günlerimize yazıklar olsun.” diyerek devam etmişti.

EMRE AŞIK – AYSUN KAYACI

Türk futbolunun tahminen de en başarılı isimlerinden biriydi Emre Aşık… 1992 yılında başladığı futbol serüveni onu kısa müddette muvaffakiyetten muvaffakiyete taşıdı.

Sahalarda fırtınalar estiren Aşık’ın kameralarla tanışma nedeni Aysun Kayacı ile yaşadığı aşk oldu. Başlarda ilgilerini basından uzak tutmaya çalışan ikili, sonrasında cesurca kameralar karşısına çıktı. Gittikleri her yerde memnunluk tablosu çizen Aysun Kayacı ve Emre Aşık, eşine seçkin rastlan büyük bir aşkın kahramanıydı. Evlenecekleri konuşulan ikiliden Aysun Kayacı, savlar karşısında “Emre evlenme teklifi etti ancak ben reddettim. Onu o kadar çok seviyorum ki; aşkımızın bitmesinden korktuğum için evlenmek istemiyorum” dedi.

Ünlü çiftin memnunluğu Kayacı’nın ‘Çat Kapı’ isimli dizide rol almasıyla bozuldu. Aysun Kayacı’nın ismi dizinin imalcisi Fatih Aksoy ile aşk dedikodularına karışınca ayrılık kaçınılmaz oldu. Kayacı ve Aşık basın kuruluşlarına yolladıkları faksla alakalarını bitirdiklerini duyurdu.

Ayrılığın akabinde MED Üretim’in sahibi Fatih Aksoy’la birlikte Nice’e giden Aysun Kayacı, yeni bağı sorulduğunda ‘Duygularıma hükmedemedim” demekle yetindi.

İBRAHİM TATLISES – ASENA

Müzik ile genç yaşlarda tanışan ve şöhret basamaklarını süratle tırmanan İbrahim Tatlıses, iş ömrü kadar özel hayatı ile de gündemde.

İlk olarak Perihan Savaş ve akabinde Derya Tuna ile aşk yaşayan imparatorun en çok konuşulan münasebeti ise Asena ile olandı. Başlarda ortalarda görünmemeyi tercih eden ikilinin aşkı, vakit geçtikçe gün yüzüne çıktı.

Birlikte geçen dört yılın akabinde birbirlerinden bir an olsun ayrılmayan çiftin ortasına kara kedi girdi. Daha evvel birçok kere haklarında ayrılık dedikodusu çıkan ünlü aşıklar bu defa yollarını büsbütün ayırdı. Tatlıses, biten bağının akabinde uzun müddet konuşmadı.

Ünlü sanatçı 1.5 yıl süren bu sessizliği özel bir televizyon kanalında yayınlanan ve kendi ismini taşıyan gösteri programında bozdu. Kameraların yalnızca kendisini çekmesini isteyen Tatlıses, ayrıldığı sevgilisi oryantal Asena`yı, babası Burhan Çakmak için kullandığı `Paspastan daha değersiz` kelamları nedeniyle eleştirdi. Konuşurken gözyaşlarına da hakim olamayan Tatlıses, `Benim yanımdayken hanımefendi, oryantal diyorlardı, artık dansöz diyorlar` dediği eski sevgilisine giderek ağırlaşan cümlelerle kelamlarına devam etti.

Tatlıses, `Ben 1.5 yıldır seni gönlümden, başımdan, kalbimden sildim. Sen `Benim babam çok güzel biridir` diyordun. Bu güzel baba sana ne yaptı? Artık ne oldu? Sen çok utanmaz birisin biliyor musun? Ben seni tam 2 yıldır koruyorum. Senin yüzünden en az 20 tane mahkeme, 20 tane savcı, en az bin dostumla makus oldum. Niçin ‘seni sevmiştim’ diye. Lakin artık seni sevmiyorum. Tam 1.5 sene oldu seni sevmiyorum. Sana hürmet duymuyorum, sana ‘hanımefendi’ dedirtemiyorum, sana ‘oryantal’ dedirtemiyorum, sana ‘dansöz’ diyorlar. Ne olur Allah isteği için, benim için değil, kendin için. `O benim babamdır` de özür lisana, `O benim anamdır` de yanına al. Ben senden daima bunu istemiştim biliyor musun?` diyerek eski sevgilisi ile ortasındaki tüm bağları koparttığının sinyallerini verdi.

PELİN SÖNMEZ – MURAT DALKILIÇ

Pelin Sönmez ile popçu sevgilisi Murat Dalkılıç magazin aleminin beğenilen çiftlerinden biriydi. Ani bir kararla ayrılan ikiliden Murat Dalkılıç, bir kafede Ayşe Özyılmazel ile görüntülendi.

Kameralardan kaçmak yerine açıklama yapmayı tercih eden Özyılmazel, Dalkılıç ile yeni bir alakaya başladıklarını ve çok memnun olduklarını söyledi. Eski sevgilisinin yeni aşkını kameralar aracılığıyla öğrenen Pelin Sönmez, bu ilgiyi ‘Çok hoş hareketler bunlar’ kelamlarıyla özetledi. Hoş oyuncu kelamlarına “İnsanların ortasında çok doğal, son derece insansı iç güdüler bunlar. İsmi üstünde geçmiş geçip gitmiş konuşacak bir şey kalmadı.” diyerek devam etti.

Ancak Dalkılıç – Özyılmazel alakası sanıldığı kadar güzel gitmedi ve taze sevgililer ani bir biçimde başlayan aşklarını tekrar ani bir halde bitirdi. Güzel popçu, ayrılığın akabinde soluğu eski sevgilisi Pelin Sönmez’in yanında aldı. İkinci denemede de başarısız olan çift, yollarını sonsuza dek ayırdı.

SERGEN YALÇIN – ASLI SARI

Bir devir alanlarda fırtınalar estiren Türk futbolunun en başarılı isimlerinden biriydi Sergen Yalçın…

Gece hayatına olan düşkünlüğü ile de dikkatleri üzerine çeken Yalçın, Aslı Sarı ile yaşadığı aşkla gündemi meşgul etti.

Evlenecekleri konuşulan çift birçok sefer ayrılıp barıştı. Sergen Yalçın’ın gece kulübünde bir bayanla samimi biçimde görüntülenmesi bardağı taşıran son damla oldu.

4 yıl boyunca inişli çıkışlı bir aşk yaşan ünlü futbolcu ile sevgilisi Aslı Sarı yollarını kesin bir kararla ayırdı, Sarı biten münasebetin akabinde sessiz kalmayı tercih etti.

Bir periyot büyük aşk yaşadığı Yalçın ise, ayrılığın akabinde Aslı Sarı hakkında yaptığı ve gitgide ağırlaşan tenkitleri ile gündemi meşgul etti.

Yalçın “Onu sevmekle yanılgı etmişim. Ayrıldıktan sonra öğrendim neler yaptığını. Şu an zerre kadar üzülmüyorum. Her şey ortaya çıktı. Güzel ki bitirdim. Sakın kimse onun saf yüzüne aldanmasın.” demişti.

Sergen Yalçın, Aslı Sarı’nın annesinin münasebetlerini onaylamaması hakkında da yorum yapmış “Benim gibisini sıkıntı bulurlar. Annesi de kim oluyor! Aslı’nın annesini parayla tartarım” kelamları uzun müddet tartışılmıştı.

SERDAR ORTAÇ – CHLOE LOUGHNAN

Serdar Ortaç’la 5 yıllık evliliğinin bitmesinin akabinde memleketine dönen Chloe Loughnan’a İrlanda’daki hayatını sorduk. Ünlü model, huzurlu ve keyifli bir ömür sürdüğünü söyledi.

Serdar Ortaç, boşandıkları devir “Hanıma 10 yıllık hizmetinin karşılığında nafaka verdim. Kontrat yaptık. Her ay hoş bir ölçü ödüyorum. Başımı hiç ağrıtmayan biriydi. Verdiklerim helal olsun” açıklamasını yapmıştı.

Chloe Loughnan, eski eşininsözlerini hatırlattığımızda şöyle dedi: “Serdar 5-6 aydır nafaka ödemiyor. Bir orta beni aradı ‘Chloe ödeyemiyorum’ diye. ‘Niye diye sormadım bile. 2 yıl her ay ödeme yapacaktı lakin canı sağ olsun. Burada ailemle memnunum.”

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort
gaziantep escort bayan
gaziantep rus escort
escort bayan görükle escort bayan escort ankara escort bursa escort izmit içmeler escort izmit escort bursa escort bayan görükle escort ankara escort adana escort
kartal escort
Otobüs Bileti Uçak Bileti Heybilet
istanbul escort şişli escort antalya escort
antalya escort